Zahájení výstavy konceptu nového územního plánu

V letošním roce se bude projednávat koncept nového územního plánu města. Rádi bychom, aby se s konceptem seznámilo co nejvíce občanů a majitelů nemovitostí. Proto dne 14.2.2011 byla zahájena výstava konceptu nového územního plánu Liberec. Výkresy jsou vystaveny v budově Nového magistrátu v prvním patře a budou přístupné v úřední dny a hodiny. Protože chceme, aby měli možnost seznámit se s konceptem i ti z Vás, kteří nemohou přijít ve všední den, po dohodě s nákupní galerií Plaza na Šaldově náměstí bude koncept vystaven také zde a bude tedy přístupný i o víkendu. V návaznosti na zveřejnění konceptu budou probíhat besedy s projektantem územního plánu (termíny zde).

S případnými dotazy se můžete obrátit na informační kancelář v budově Nového magistrátu v prvním patře,  PO, ST 8 -17 kancelář č.127 a PÁ 8 - 14 kancelář č. 112. Prostřednictvím e-mailu nás můžete kontaktovat na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na informační telefonní lince 485 243 540.

 

Evropský fond pro regionální rozvoj

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.